Wyraź swoją opinię!

___________________________

Wyraź swoją opinię! Słuchamy, dbamy, działamy.

Wszyscy, którzy pracują dla klientów firmy Stryker i razem z nimi, mają przywilej być częścią potężnej misji ulepszania opieki zdrowotnej. Dążymy do osiągania sukcesu we właściwy sposób, działając legalnie, etycznie i honorowo.

Nie zawsze łatwo jest działać we właściwy sposób

Zdajemy sobie sprawę, że w trakcie reprezentowania firmy Stryker zdarzają się skomplikowane sytuacje i radzenie sobie z nimi nie zawsze może być łatwe. Trzeba czasami przeprowadzić trudne rozmowy lub sprzeciwić się konkretnym nieetycznym lub bezprawnym żądaniom. Doceniamy dokonywanie właściwych wyborów i niepodążanie drogą na skróty. Dziękujemy Ci za to, że działasz w taki sposób.
 

Jeżeli coś Cię niepokoi, zgłoś to 

Zgłaszanie zdarzeń jest ważne w przypadku doświadczania, zaobserwowania lub usłyszenia czegoś nietypowego, podejrzanego lub niepokojącego. Firma Stryker nie jest w stanie powstrzymać potencjalnie niewłaściwych zachowań czy działań, jeśli nikt nie znajdzie w sobie na tyle odwagi, by je zgłosić. 
 

Nikogo nie pozostawimy samego sobie. Otrzymasz pomoc 

Zawsze, gdy mierzysz się z trudnymi sytuacjami, przedyskutuj to w swojej firmie i skontaktuj się z osobą kontaktową w firmie Stryker, specjalistą ds. zgodności lub zespołem ICM, a my z przyjemnością udzielimy Ci wsparcia. Możesz również skorzystać z Infolinii ds. etyki firmy Stryker do bezpośredniego i anonimowego zgłoszenia obaw. 
 

Infolinia ds. etyki
Aby zgłosić kwestię dotyczącą etyki: 
www.ethicshotline.stryker.com

Wyraź swoją opinię!
Pobierz plakat na temat zgłaszania obaw