Ozvěte se!

___________________________

Ozvěte se! Nasloucháme, staráme se, jednáme.

Všichni, kdo pracujeme pro zákazníky společnosti Stryker a s nimi, máme tu čest být součástí důležitého cíle – zlepšit zdravotní péči. Jsme odhodláni jít za vítězstvím tou správnou cestou – tím, že budeme jednat legálně, eticky a čestně.

Dělat to, co je správné, není vždy snadné

Uvědomujeme si, že při zastupování společnosti Stryker se setkáváte se složitými situacemi a jejich řešení nemusí být vždy snadné. Někdy potřebujete vést obtížné rozhovory nebo odmítnout určité neetické nebo nezákonné požadavky. Oceňujeme a děkujeme, že děláte to, co je správné, a ne jen to, co je snadné.
 

Když vás něco znepokojuje, ozvěte se

Ozvat se je důležité, když zažijete, uvidíte nebo uslyšíte něco neobvyklého, podezřelého nebo znepokojivého. Společnost Stryker nemůže zastavit případné nevhodné chování nebo aktivity, aniž by někdo našel odvahu se ozvat. 
 

Nejste sami. Máte k dispozici pomoc 

Kdykoli budete čelit obtížným situacím, prodiskutujte to prosím ve své společnosti a neváhejte se také obrátit na svou kontaktní osobu ze společnosti Stryker, pracovníka na pozici Compliance Officer nebo tým ICM. Rádi vám pomůžeme. Můžete také použít horkou linku společnosti Stryker pro etiku, na které lze nahlásit problém přímo nebo anonymně. 
 

Horká linka pro etiku
Chcete-li nahlásit obavy ohledně etiky: 
www.ethicshotline.stryker.com

Ozvěte se!
Stáhněte si plakát o nahlašování obav