Konuşun!

___________________________

Konuşun! Dinliyoruz, önem veriyoruz, harekete geçiyoruz.

Stryker müşterileri için ve onlarla birlikte çalışan kişiler olarak hepimiz, sağlık hizmetlerini daha iyi hâle getirmeye yönelik güçlü bir misyonun parçası olma ayrıcalığına sahibiz. Yasal, etik ve onurlu davranarak doğru şekilde kazanmaya kararlıyız.

Doğru olanı yapmak her zaman kolay değildir

Stryker’ı temsil ederken karmaşık durumlarla karşılaştığınızı ve bunlarla baş etmenin her zaman kolay olmayabileceğini anlıyoruz. Bazen zor konuşmalar yapmanız veya bazı etik olmayan ya da yasa dışı taleplere “hayır” demeniz gerekebilir. Sadece kolay olanı yapmak yerine doğru olanı yapmayı seçtiğiniz için sizi takdir ediyor ve size teşekkür ediyoruz.
 

Bir konu hakkında endişelendiğinizde konuşun 

Alışılmadık, şüpheli veya endişe verici bir şey yaşadığınızda, gördüğünüzde veya duyduğunuzda Konuşmanız önemlidir. Stryker, birileri Konuşmaya cesaret etmedikçe olası uygunsuz davranış veya faaliyetleri durduramaz. 
 

Yalnız değilsiniz. Yardım alabilirsiniz 

Zor durumlarla karşılaştığınızda lütfen bunu şirket içinde görüşün. Ayrıca Stryker iletişim kişiniz, Uyum müdürünüz veya ICM ekibinizle iletişime geçmekten çekinmeyin; size destek vermekten mutluluk duyarız. Bir endişeyi doğrudan veya anonim olarak bildirmek için Stryker’ın Etik Yardım Hattı’nı da kullanabilirsiniz. 
 

Etik Yardım Hattı
Etik bir endişeyi bildirmek için: 
www.ethicshotline.stryker.com

Konuşun!
Bir endişe bildirin posterini indirin